Udruga vozača i automehaničara Podsused - Velika Gorica
Gallery

Keywords

Top posting users this week

Poll
Affiliates
free forum

Naglo Kočenje

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Naglo Kočenje

Postaj by Beli on 6/3/2011, 11:52

ZAGREB - Putnica u ZET-ovu autobusu na liniji 125 Črnomerec - Gornje Vrapče ozlijeđena je kad je vozač naglo zakočio te je vozilom hitne pomoći prevezena u bolnicu Sveti Duh. Nesreća se dogodila oko 8.40 sati u Ilici, kod kućnog broja 308, izvijestila je policija.

Starija ženska osoba ozlijeđena je, pak, u 11.44 sati kada je, pri izlasku iz tramvaja broj šest, pala jer joj je torba zapela za vrata. Nesretna je žena ozlijedila zapešće desne ruke i prevezena je u Traumatološku bolnicu
-----------------------------------------------------------------------------------------

U zadnje vrijeme česte pritužbe putnika na lošu i neugodnu vožnju autobusima, često naglo i bezrazložno kočenje autobusa
gdje dolazi do sve težih posljedica i povreda putnika naročito onih starijih i lakomislenih
koji se ne drže adekvatno ili ne sjede to jest prevoze se stojećki.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Što kažu naši korisnici evo nekoliko citata

08.02.2011. u 18:36h Sfjonš je napisao/la:
Pola se putnika igra mobitelom,nitko se ne drži,a roditelji im izlaze pred bus ko partizani iz busije.I sad se čudit ko pura dreku što se mora naglo kočiti.Pa nije za vjerovati da bi zetovac naglo zakočio jer mu je mrav prelazio cestu.Vaši komentari samo govore da niste ni za pješačenje.Nekima bi i za to trebalo izdavati dozvole.

08.02.2011. u 17:32h dedizg je napisao/la:
Naglo kočenje

Prije nekoliko dana vozio sam se ZET-ovim Autobusom linja 220 iz Dugava prema centru stajalište Željeznički kolodvor. Vožnja je bila prestrašna. Naglo kočenje, u krivinama putnici su se jedva držali na nogama. Prišao sam vozaču i zapitao ga dali on zna da vozi ljude a ne vreče krumpira. Odgovor je bio, majmune stari ako ti nepaše možeš iči pješke.
Na krajnem odredištu kod podhodnika htio sam se pritužiti djelatniku ZET-a nažalost on mije odgovorio da on nije nadležan za ovakve slučajeve. Bolje pješke nego ZET-om.

08.02.2011. u 19:37h condor je napisao/la:
Vozim se u polupraznom busu ZET-a u Sopotu (Novi Zagreb). Svi putnici sjede. Odjednom, između dvaju stajališta, vozač zaustavi bus, ustane s vozačkog sjedala, odlazi do sredine vozila, uhvati se obim rukama za rukohvate i otpočne gimnastičke vježbe. Nakon desetak uspješno odrađenih vježbica pljesne rukicama i uzvikne putnicima, a sada možemo dalje.
Svi smo ostali zapanjeni, a poneki su i zapljeskali vježbaču. Ja nisam. Na prvom stajalištu sam sišao iz bus-a i nastavio pješice.
08.02.2011. u 18:28h mojzagi je napisao/la:
Sad se traze cobani za cuvanje ovaca , e pa sad je prilika ZET-u da takove
vozace "preskoluje" to nije prvi puta da se ti vozaci ponasaju stvarno kao da voze
KRUMPIR
I kaj sad ?? ne smiješ kočiti, vrata ćemo sva poskidati sa vozila, vozače sve poslati u Remetinec

Moderator
Moderator

Broj postova : 202

[Vrh] Go down

Re: Naglo Kočenje

Postaj by UVA podsused on 25/3/2011, 12:40

Malo pojašnjenja oko kočenja !!

Kočiti treba i kočiti se mora a putnik koji se prevozi stojećki treba se držati i mora se držati čvrsto i misliti na naglo i snažno kočenje,
oni koji to ne čine njihov je problem i sami su si krivi kad opadnu na pod i ozlijede se.
Koliko je meni poznato ni jedan vozač nije kažnjen za kočenje, molim vas pokažite mi nekoga vozača
koji je kažnjen zato sto je kočio.
U Njemačkoj je kazna za ne držanje 100 Eura i teško se dobiva bilo kakva odštata ako se utvrdi
da se ozlijeđeni putnik nije adekvatno držao to jest sjedio ako je bilo slobodnik sjedećih mjesta.

Broj postova : 37

http://automoto-podsused.clubme.net

[Vrh] Go down

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics