Udruga vozača i automehaničara Podsused - Velika Gorica
Gallery

Keywords

skupština  

Top posting users this week

Poll
Affiliates
free forum

Novi izgled ispisa službi na internom portalu

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Sviđa li vam se novi izgled ispisa službi na internom portalu ZET-ove web stranice?

50% 50% 
[ 2 ]
50% 50% 
[ 2 ]

Ukupno glasova : 4

Novi izgled ispisa službi na internom portalu

Postaj by ZET plava on 23/9/2012, 22:22

Vjerojatno ste već primijetili drugačiji izgled rasporeda vašeg rada, tj. rasporeda službi na internom portalu. Promijene nisu drastične, već je samo, po mome mišljenju, pojednostavljen i moderniziran ispis službi za sve vozače svih pogona. Wink Simpatičan mi je tako i detalj sa sličicom autobusa, odnosno tramvaja na glavnoj stranici određenog pogona. Sve u svemu, ovakav dizajn mi se čini ljepšim te preglednijim. Palac gore!
ZET plava
Moderator
Moderator

Broj postova : 12

[Vrh] Go down

Re: Novi izgled ispisa službi na internom portalu

Postaj by Beli on 26/9/2012, 09:32

Je sve je to lijepo i krasno ali se mnogi vozači žale da više ne mogu vidjeti službe na svoje mobitele.
Smatraju da je ovdje upotrijebljen vrlo težak program koji oni ne mogu otvoriti na svojim mobitelima
a neki čak ni na računalima.
Meni se osobno sviđa novi način gledanja službi jer je mnogo jednostavnije i brže ući
i potrebno je samo odabrati sl. broj.
Ne znam točno o čemu je riječ ja još uvijek vidim na svome mobitelu i na računalu nove službe.
Možda kolege imaju mobitele lošije kvalitete ili
vrlo jeftine, morat ćemo porazgovarati.
PS.
Na novom prikazu ima puno novih skraćenica na mjestu broja službe kao napr. ( 0z )
što bi značilo slobodan dan na zahtjev vozača ili nula na zahtjev.
Kažu da će se tako moći vidjeti koji vozači često zahtijevaju tempirano slobodne dane.
što je najbolje to ćemo moći svi vidjeti.

Moderator
Moderator

Broj postova : 202

[Vrh] Go down

Postaj by ZET plava on 28/9/2012, 00:15

Smatraju da je ovdje upotrijebljen vrlo težak program koji oni ne mogu otvoriti na svojim mobitelima a neki čak ni na računalima.
Hmm, u biti, program ne može biti "lakši". Radi se o PDF formatu (.pdf) koji je popularan gotovo jednako kao i klasičan Word-ov dokument (.doc), a također prilično jednostavan. Svako bi računalo trebalo biti opremljeno tim programom. Mislim da ga se lako može naći na Internetu.
Što se tiče mobitela, tu može biti problema s kompatibilnosti, budući da stariji mobiteli ne podržavaju taj format, bilo zato što odgovarajući program nije instaliran, bilo zato što sistem uopće neomogućava instalaciju.

Na novom prikazu ima puno novih skraćenica na mjestu broja službe kao napr. ( 0z )
što bi značilo slobodan dan na zahtjev vozača ili nula na zahtjev.
Kažu da će se tako moći vidjeti koji vozači često zahtijevaju tempirano slobodne dane.
što je najbolje to ćemo moći svi vidjeti.
Zanimljivo... U svakom slučaju, suvisla promjena.
ZET plava
Moderator
Moderator

Broj postova : 12

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics