Udruga vozača i automehaničara Podsused - Velika Gorica
Gallery

Keywords

Top posting users this week

Poll
Affiliates
free forum

Novi sustav naplate vozarine

Go down

Novi sustav naplate vozarine

Postaj by hrvoje on 22/4/2012, 22:31

Recite vi kaj oćete al to kaj se sad govori na zvučnike je mahom glupo i nepotrebno. Naravno, žalim drage vozače koji to moraju slušati ali više od slušanja zapravo iritira ta najezda pravila i ograničenja. Od javnog prijevoza se sad hoće napraviti nešto što on ne može biti ni da smo mi najdiscipliniranije društvo na svijetu. Ali i način na koji se to radi. Pa to TJ govorenje je dociranje, tupljenje, *ebanje u zdrav mozak.
Ak ti pištanje nije dovoljno prije zatvaranja vrata onda stavi zvučnu obavijest koja će ići prije izvođenja radnje iliti zatvaranja vrata. I ne tim riječima koje kolko god smislene bile zvuče kao da mi fizičar tumači nuklearnu fiziku. Ljudi pa ove obavijesti, bez obzira što je to sve kao eksperimentalno (pa i stajališni displeji se još tako vode ako se ne varam - nakon koliko godina?), idu ko po traci - između dvije stanice on meni priča o vratima. Tramvaj prazan, nedelja popodne, on meni da se dignem starijima i trudnicama.... Ejjjj. Oprostite, ja to više nemrem prožvakat.

Hrvati sasvim neopravdano i nevjerojatno pokazuju puno premalo bunta uzevši u obzir što im se sve događa. Ovo u ZET-u nije nikakvo smišljeno i organizirano uvođenje reda nego ad hoc potezi očajnika koji iz dana u dan potvrđuju svoju nesposobnost, pa nemoj molim te više korisnike smatrati neopravdano nezadovoljnima i buntovnima. Radiš u firmi koja je blizu da dotakne dno i to ne zato što se u Zagrebu puno ljudi šverca...
hrvoje
vozač busa
vozač busa

Broj postova : 15

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics