Udruga vozača i automehaničara Podsused - Velika Gorica
Gallery

Keywords

Top posting users this week

Poll
Affiliates
free forum

Novi sustav naplate vozarine

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Novi sustav naplate vozarine

Postaj by hrvoje on 22/4/2012, 22:31

Recite vi kaj oćete al to kaj se sad govori na zvučnike je mahom glupo i nepotrebno. Naravno, žalim drage vozače koji to moraju slušati ali više od slušanja zapravo iritira ta najezda pravila i ograničenja. Od javnog prijevoza se sad hoće napraviti nešto što on ne može biti ni da smo mi najdiscipliniranije društvo na svijetu. Ali i način na koji se to radi. Pa to TJ govorenje je dociranje, tupljenje, *ebanje u zdrav mozak.
Ak ti pištanje nije dovoljno prije zatvaranja vrata onda stavi zvučnu obavijest koja će ići prije izvođenja radnje iliti zatvaranja vrata. I ne tim riječima koje kolko god smislene bile zvuče kao da mi fizičar tumači nuklearnu fiziku. Ljudi pa ove obavijesti, bez obzira što je to sve kao eksperimentalno (pa i stajališni displeji se još tako vode ako se ne varam - nakon koliko godina?), idu ko po traci - između dvije stanice on meni priča o vratima. Tramvaj prazan, nedelja popodne, on meni da se dignem starijima i trudnicama.... Ejjjj. Oprostite, ja to više nemrem prožvakat.

Hrvati sasvim neopravdano i nevjerojatno pokazuju puno premalo bunta uzevši u obzir što im se sve događa. Ovo u ZET-u nije nikakvo smišljeno i organizirano uvođenje reda nego ad hoc potezi očajnika koji iz dana u dan potvrđuju svoju nesposobnost, pa nemoj molim te više korisnike smatrati neopravdano nezadovoljnima i buntovnima. Radiš u firmi koja je blizu da dotakne dno i to ne zato što se u Zagrebu puno ljudi šverca...
hrvoje
vozač busa
vozač busa

Broj postova : 15

[Vrh] Go down

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics